Ana sayfa Ev Temizliği Ev Temizliği

Ev Temizliği

406
0

Antalya Manavgat temizlik şirketi Cennet temizlik olarak boş ve eşyalı ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Saatlik yarım gün ve tek personel göndermiyoruz. En az 2 personel ile daha kaliteli ve garantili temizlik hizmeti sunuyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyet oranımız %97.

EŞYALI EV BOŞ EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Firmamız ev temizliğinde sizlere hizmet vermektedir. Hizmet almak istediğiniz alanla ilgili seçeneklerden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Temizlikte profesyonel ekiple, evinizi 1 günlüğüne bize teslim edin ve elinizi bile kıpırdatmadan en ince detaya kadar her zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel temizlik hizmetini alacaksınız. Kullanılan tüm temizlik bezleri süngerler ve mutfakta kullanılan temizlik kovası sıfır malzemedir. Kullanılan Tüm Temizlik Ürünleri Üniversal Kalite Belgeli Ürünleridir. Antalya Manavgatın her yerine servisimiz vardır. Temizlik fiyatları konusunda 24 saat bilgi alabilirsiniz. Temizlik Garantisi 1 Günde Teslim Garantisi, Tüm ürünler bizden 1 günde teslim ve temizlik garantisiyle ekibimizle evinizdeyiz…

Eşyalı dairetemizliği;
Temizlik yapılacak alan tespit raporuna göre temizlik ekibi mutfak banyo wc, cam balkon yer, odalar koridor olmak üzer 3 ayrı ekip ve alan büyüklüğüne göre personel takviyesiyle yapılır. Aşağıda verilen personel sayısı ve yapılacak işlerin tümü normal büyüklükteki daireler ve ekip çalışmaları üzerinden verilmiştir.

Ekip 1
2 temizlik elemanlı uygulamamız sadece malzemelidir, halı silimi , duvar silimi ve dolap içleri hariç genel temizlik hizmeti sunmaktadır. Sabah saatlerinde servislerimiz evinize bırakır ve iş btiminmde evinizden alır. 2 bayanlı ekibimizde gün içerisinde genel temizlik yapar. Gündelikçi tarzında genel ev temizliği uygulaması yapmaktadır.

Ekip 2
Genel temizliğin yapılması haricin de evde bulunan koltuk, halı, silimi yapılır. Duvarlar silinir. 3 bayanlı ekipler malzemeli temizlik hizmeti vermektedir.

Ekip 1
Tam Kapsamlı Temizlikte 4 veya 5 bayandan oluşan ekibimiz hizmet vermektedir. Koltuk, halı, ve duvar genel temizlik hizmetini kapsar. Mutfak bölümü dolap içlerinin boşaltılması temizliği ve tekrar yerleşimi, duvarların silimi, ışıklandırmanın temizliği, yerlerin temizliği. Banyonun Dezenfektesi’nin yapılması fayansların temizliği . Camlar mermerleri ve çerçevelerin temizliği. Balkon yer ve korkuluklarının temizliği yapılır. Odalarda tüm vitrin, masa, bilgisayar ve elektronik malzemelerin hepsi, sehpalar, etajerler, dolaplar içleri boşaltılarak (isteğe bağlı) ince temizliğine kadar yapılır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz